29.11.2007
Perşembe Kasım 2007, 13:40
Filed under: Eğlencelik,Günü-Birlik

Share Button

Ilk yemege çikisimizda cep telefonu çaldi. Elini çantasina atti. Kurcaladi, kurcaladi. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadi. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarindan: ‘Evde mi biraktim acaba?’ Onun tam aradigim kiz olduguna karar verdim.
—————————————————–
Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi karti borcum oldugunu ögrenen babamin ilk tepkisi; "Keske korunsaydim".
————————————————————
6. His filmini izledin mi dedim. Hayir ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD’si var, istersen vereyim izle, ben de çok begendim dedim. Simdi izlersem bir sey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazim önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artik görüsmüyoruz.
————————————————————
Evlenmeyi düsündügü erkek arkadasinin ”benden önce biriyle oldun mu?” sorusuna, ”buraya gelmeden önce mi?” cevabini vererek evlilik umutlarini magmalara atan hatunun gerçek sarisin oldugunu söylememe bilmem gerek kaldi mi?
————————————————————
Geçenlerde köyde komsunun evinin önünden geçiyordum. Yasli amca hanimina söyle dedi: "Hanim suyu isit; olursa olur olmazsa çay demleriz." Hala gülmekteyim.
————————————————————
Her zaman canim, askim diyen kocacigim; Ramazan geleli beri, orucu bozulmasin diye bana ”kanka” diyor ya…
————————————————————
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki ‘DANGER’ yazisini görüp de "Allah’in akillisi, tanker yazacagina danger yazmis" diyen ve arkasindan kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?
————————————————————
Lütfen bir alkis da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda zap yaparken, Aydin ve Fatih Ürek’i görünce, "Ben bunlari çok severim, mankenlerle falan dedikodulari çikmiyor, terbiyeli çocuklar" dedi.2 Comments

beyfendi farkında mısınızz dalga geçtiiniz itiraf.comdan alıntı yapmışsınız bir itirafçının gözünden kaçmasss hıh

Comment by ayşiiii:) 11.29.07 @ 23:52

danger’e koptum walla =)

Comment by burak 12.02.07 @ 12:25Leave a comment
Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)