Sende sen olmak…
Salı Nisan 2008, 19:43
Filed under: Günü-Birlik

Share Button

Bir Sen Ümit Saldın İsyana Gark Olmuş Ruhuma. Bir Sen Taze Duygular Getirdin Yılların Viraneye Döndürdüğü Dünyama. Bir Sen Hatırlattın Aldığım Nefesin Boşuna Olmadığını. Bir Sen Sevdirdin Sabahları Erken Uyanmayı. Yeniden Sen Hatırlattın Vuslatın O Doyumsuz Tadını. Eklemeyi Sevdirdin Özlendiğimi Hissettirerek, Özlenmeyi Hakkettiğimi Hatırlatarak.

Gel Demeye Korkuyorum. Özlemimin Büyüsü Bozulacak Diye. İçim Ürperiyor Bazen Çekip Gideceksin Zamansız Diye. Yorgun Olacağım, Bakıp Kalacağım Ardından. Dön Diyemeyeceğim. Hayır Demen İkinci Bir Darbe Olacak Diye Yüreğime.

Gözbebeklerine Kilitlenip Kalıyorum Hayallerimde. Neler Anlatıyorlar Bir Bilsen. Sen Bile Bunları Anlattığının Farkında Olamazsın Ben Kadar. Uzun Bir Yürüyüş Gözlerinden Ruhuna İnebilmek. Bu Yürüyüşte Gördüğüm Hissettiğim Duyumsadığım Herşey Hayrete Düşürüyor Beni. Kendimi Alamıyorum Bu Yürüyüşten.

Senle Dopdolu Olmayı Taşıyabilmenin Keyfi Yok Hiçbirşeyde. Gidişin Bile Geleceğinin Müjdecisi Artık. Seni Yolcu Edemememin Bile Keyfini Çıkarıyorum Biliyormusun .Seni Hergün Görüp Her An Kırılabileceğim Yada Kırabileceğim İhtimali Geliyor Da Aklıma. İşte Diyorum İşte Tazeliği Güzelliği Burda. Ben Seni Beklemenin Beklerken Özlemenin Özlerken Ümitlenmenin, Ümitlenirken Tazelenmenin Tadını Çıkarıyorum.

Sana Koskocaman Sımsıcak Bir Yürekle Geldim. Ayaklarım Çıplak, Ellerim Soğuk Yüreğim Hasret Katmanlarında Ezildikçe Yüceliyor. Dupduru Bir Sevda Türküsü Dilimde. Dilim Adını Sayıklarken Yanıyor.

Her Gidişin Daha Bir Ben Yapıyor Beni. Her Gidişin Daha İyi Anlatıyor Seni. Yokluğunda Olgunlaşıp Varlığında Eriyorum Sımsıcak. Çığ Misali Büyüyorum Sevginle. Varlığıma Sığmıyor Taşıyor Taşıyorum.1 Yorum

Sevgi dedikleri nedirki gülüm? Mecnunun Leylaya olan sevgisi sonra hakiki sevgiye dönüsmüs.gercek sevgi bu olsa gerek. gerisi vasita olabilirmi?

tesekkürler
Üsve

Comment by Üsve 04.30.08 @ 13:45Leave a comment
Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)