Umudum olsun…
Pazartesi Ağustos 2010, 01:37
Filed under: Günü-Birlik

Share Button

    Hoş görüyle olurmuş herşey anladım. Aslında öğrendim desem daha doğru bazen dudaklardan dökülen sözlerin hakikati daha farklı olurmuş. İnsan anlamazmış sözlerinin nereye varacağını hep günahsız sayar kendini de öyle söylermiş sözlerini bunları öğrendim.

    Kendi hatalarımın, yanlışlarımın, günahlarımın ne kadar büyük olduğunun farkına vardım. Bir gönüle girmenin ne zor olduğunu anladım bir eli tutarken nasıl büyük bir uğraş vermen gerektiğini sevdanın sadece hissetmek olmadığını gerektiğinde er meydanında savaşmak gerektiğini ve daha nicelerini öğrendim.

    Kendimi ölçüp biçtim günahım kefenime sığmaz benim ama seviyorum, seni kaybetmenin korkusu düşünce yüreğe daha bir anlıyor insan verdiği değeri…

    Her ne varsa geçmişte yakalım unutalım hatırlamayalım bundan sonramızda "keşke"ler olmasın yine özlemler olsun bazen kavuşmalar olsun pişmanlıklar olmasın hiç! Sadece SENİ SEVİYORUM'lar olsun.

    Yarın ve yarınlarımız umudum olsun…Yorum yapılmamışLeave a comment
Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)